Adwokat Ewa Krasowska

Zdjęcie ze strony adwokatura.pl
Zdjęcie ze strony adwokatura.pl

Adwokat Ewa Krasowska – Rzecznik Dyscyplinarny Adwokatury, Kancelaria Adwokacka przy ul. Dwornej 23a , 18-400 Łomża, alternatywny adres to adres zamieszkania  przy ul. Dwornej 18 w Łomży, wpisana na listę adwokatów w Izbie Adwokackiej w Białymstoku. Brak danych w czym się specjalizuje. Według oficjalnych danych – praktyka ogólna. Członek Zespołu ds. Kobiet przy NRA powstałej według skradzionego Leszkowi Bublowi projektu. Złodziejką była obecna wicedziekan ORA Warszawa. Z czego nadal korzysta kilkaset adwokatek firmując to złodziejstwo.

Tel. Komórkowy: 602 121 239 

Stacjonarny: 86 216 48 26  albo  86 216 46 03 

Fax: 862164826

Email: ewa.krasowska@adwokatura.pl

PYTANIA:

 1. Dlaczego nie reaguje Pani na informacje o naruszeniach prawa przez pion dyscyplinarny Izby Adwokackiej w Warszawie nękający od kilku lat chorą onkologicznie Panią Mecenas.
 2. Dlaczego szczuje Pani na Panią Adwokat pion dyscyplinarny Izby Adwokackiej w Warszawie i piony innych izb -opolskiej, poznańskiej, katowickiej, rzeszowskiej.
 3. Dlaczego do chwili obecnej nie uznała Pani za właściwe wyłączenie Rzecznika Dyscyplinarnego Izby Adwokackiej w Warszawie od prowadzenia postępowań przeciwko Pani Adwokat, chociaż Pani Adwokat pozostaje z Rzecznikiem Dyscyplinarnym Izby Adwokackiej w Warszawie w sporze sądowym.
 1. Dlaczego przeszła Pani do porządku nad informacją o wprzęgnięciu prawie połowy  krajowego samorządu adwokackiego, w tym spolegliwych, uległych dziekanów,   w akcję zemsty na Pani Adwokat zaplanowanej i konsekwentnie realizowanej na zlecenie adw. Katarzyny Gajowniczek-Pruszyńskiej- wicedziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, wnuczki byłego sędziego w okresie stalinowskim, późniejszego Sędziego Sądu Najwyższego, członka PZPR- Juliana Tyszki.
 2. Czy adwokat Katarzyna Gajowniczek-Pruszyńska nagrodziła Panią za współpracę członkostwem w Zespole ds. Kobiet przy Naczelnej Radzie Adwokackiej- tego zespołu, który powstał na podstawie mojego projektu, co do którego licencji udzieliłem Pani Adwokat.
 1. Czy adw. Katarzyna Gajowniczek-Pruszyńska wywierała na Pani presję co do przekazania spraw Pani Adwokat  Rzecznikowi Dyscyplinarnemu Izby Adwokackiej w Opolu, w Poznaniu czy Katowicach.
 1. Czy odczuwa Pani  wstyd z powodu przynależności do Zespołu ds. Kobiet – powstałego na podstawie skradzionego projektu?
 1. Czy wstyd Pani za dojeżdżanie Pani Adwokat.
 1. Dlaczego pozwala Pani, aby Rzecznik Dyscyplinarny w Warszawie będący w sporze sądowym z adw. /nazwisko usunięte/ prowadził dotyczące jej postępowania.
 1. Czy uważa Pani, że nie wiążą Pani jako Rzecznika Dyscyplinarnego Adwokatury normy Kodeksu Etyki Adwokackiej.
 1. Czy pozostaje Pani w zażyłych relacjach z adw. Katarzyną Gajowniczek-Pruszyńską. Jak często się spotykacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *