Adwokat Anna Mika- Kozak

Adwokat Anna Mika- Kozak
Adwokat Anna Mika- Kozak

Adwokat Anna Mika- Kozak- kancelaria adwokacka przy ul. Dobrej 11/6, 00-384 Warszawa, pełni funkcję Rzecznika Dyscyplinarnego Izby Adwokackiej w Warszawie.

GAŁECKA – CABAN
KANCELARIA PRAWNA

ul. Dobra 11 lok. 6, 00-384 Warszawa

alternatywny adres ul. Dobra 54/95- podany jako adres spółki
tel/fax: +48 22 253 01 92

sekretariat@mgwspolnicy.pl

annamika@prawo-online.com.pl 

na stronie internetowej wzmianka o specjalizacji:

Zajmuje się prawem karnym i prawem karnym gospodarczym (tzw. white collar crimes). Specjalizuje się w postępowaniach karnych międzynarodowych, reprezentowała klientów m.in. w sprawach o ekstradycję czy sprawach związanych z Europejskim Nakazem Aresztowania.

PYTANIA

  1. Dlaczego aprobuje Pani stawianie spreparowanych, fałszywych zarzutów wobec Pani Adwokat przez wytypowanych zastępców adw. Ewę Waszkowiak i adwokata Michała Gajdusa.
  2. Czy aprobuje Pani prześladowanie Pan Pani Mecenas tylko dlatego, że nie identyfikuje się z lewacką większością adwokatury warszawskiej i nie popiera jej postulatów.
  3. Dlaczego do chwili obecnej nie uznała Pani za właściwe wyłączenie się od prowadzenia postępowań przeciwko Pani Adwokat, która pozostaje z Panią w sporze sądowym.
  4. Czy wstyd Pani akceptowanie podłej praktyki powolnego zabijania Pani Mecenas przez kierowany przez Panią pion dyscyplinarny.
  5. Jak się Pan czuje spoglądając rano  w lustro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *