Adwokat Andrzej Orliński

adwokat Andrzej Orliński
adwokat Andrzej Orliński

Adwokat Andrzej Orliński prowadzi kancelarię adwokacką w ramach zespołu adwokackiego nr 15 w Warszawie przy ul. Wilczej 60/14, 00-679 Warszawa, pełni funkcję członka Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie; Brak informacji w czym się specjalizuje- wzmianka o praktyce ogólnej. Brak bezpośredniego numeru telefonu- tylko telefon do Zespołu adwokackiego, do którego należy:

Stacjonarny: 22 628 08 58

Zespół Adwokacki nr 15 w Warszawie
Wilcza 60 /14
00-679 Warszawa

PYTANIA

  1. Jakich zasad etyki może Pan jako były komunistyczny prokurator, oskarżający w  procesach politycznych w okresie  stanu wojennego, nauczyć innych  adwokatów.
  2. Kiedy zamierza Pan zrezygnować z udzielania aplikantom adwokackim i Adwokatom wykładów z zakresu etyki.
  3. Czy był już  Pan przesłuchiwany przez Rzecznika Dyscyplinarnego Izby Adwokackiej w Radomiu w związku z prowadzonym przez Prokuraturę IPN śledztwem dotyczącym popełnionej przez Pana zbrodni komunistycznej.
  4. Kiedy zamierza Pan zrezygnować z bycia członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej i przyznać się  do swojej komunistycznej przeszłości i popełniania zbrodni komunistycznych.
  5. Dlaczego jako prokurator wojskowy  wydawał Pan polecenia prześladowania i katowania Pana Leszka Bubla przez Służbę Bezpieczeństwa PRL.
  6. Dlaczego będąc już członkiem ORA w Warszawie wydawał Pan polecenia nękania prawnika i byłego obrońcy Pana Leszka Bubla- Pani Adwokat, która reprezentowała go w procesach politycznych.
  7. Dlaczego szczuł Pan pion dyscyplinarny Izby Adwokackiej w Warszawie do nękania Pani Adwokat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *